Biedrības valde

Vjačeslavs Dombrovskis

Vjačeslavs Dombrovskis

Valdes priekšsēdētājs
Ekonomists, politiķis, Saeimas deputāts. Dzimis Rīgā. Studēja Latvijas Universitātē, iegūstot bakalaura grādu ekonomikā un finansēs, pēc tam studēja Klārka universitātē ASV (Clark University), iegūstot ekonomikas zinātņu maģistra un doktora grādu. Strādāja Baltijas Starptautiskajā ekonomikas politikas pētījumu centrā kā pētnieks, bija Rīgas Ekonomikas augstskolas pasniedzējs. Izveidojis un vadīja domnīcu “Certus”. Bijis 11. Saeimas un 12. Saeimas deputāts, Latvijas ekonomikas ministrs un izglītības un zinātnes ministrs. 2018. gadā ievēlēts 13. Saeimā. Vada Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisiju.

Foto: Satiksmes ministrija

Evija Papule

Evija Papule

Latvijas Republikas 13. Saeimas deputāte, Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas locekle.
Maģistra grāds izglītībā ar specializāciju skolas vadībā; kvalifikācija – skolotājs (latviešu valoda un literatūra; krievu valoda un literatūra; latviešu valoda un literatūra mazākumtautībām). 26 gadus strādājusi Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, mācot jaunos pedagogus un piedaloties daudzu izglītojošu un metodisku materiālu izstrādē. Daudzus gadus E.Papule ar savām zināšanām un pieredzi ir iesaistījusies izglītības politikas īstenošanā un pilnveidē, īpašu uzmanību veltot izglītības kvalitātes aspektiem un mazākumtautību izglītības jautājumiem.
Signe Plūmiņa

Signe Plūmiņa

Personas datu aizsardzības eksperte.
Beigusi Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti. Maģistra gradu ieguvusi Banku Augstskolā (Kiberdrošības pārvaldība). Strādāja par Datu valsts inspekcijas direktori. Pašreiz vada Rīgas domes Datu aizsardzības un IT drošības centru.
Sergejs Gubins

Sergejs Gubins

Ekonomists, ekonomikas zinātņu doktors.
Dzimis 1984. gadā. 2015. gadā ieguvis ekonomikas doktora grādu Amsterdamas Brīvajā Universitātē. Ekonomists-pētnieks Baltijas Starptautiskajā ekonomikas politikas studiju centrā, vecākais konsultants Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijā.
Artūrs Grigorjevs

Artūrs Grigorjevs

Metroloģijas inženieris.
Dzimis 1993. gadā. Beidzis Rīgas Tehnisko universitāti – profesionālais maģistra grāds medicīnas fizikā. Vēl būdams students, sāka strādāt uzņēmumā INLAB par metroloģijas inženieri medicīnas aprīkojuma kontroles un radiācijas drošības jomā. Ir aktīvs Latvijas Medicīnas inženierijas un fizikas biedrības biedrs, kas piedalās Veselības ministrijas likumprojektu izstrādē.

Aleksandrs Antonovs

Aleksandrs Antonovs

Starptautiskais ekonomikas attīstības un valsts pārvaldes eksperts.
Beidzis Latvijas Universitāti (bakalaura grāds ekonomikā, maģistra grāds Eiropas zinātnēs).Strādājis Finanšu ministrijā: aktīvi piedalījies sarunās par iestāšanos ES, izstrādājis pirmo valdības apstiprināto Nacionālo attīstības plānu, vadījis struktūrfondu plānošanas dokumentu izstrādi, izveidojis Eiropas fondu sistēmu utt. Būdams Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs, A.Antonovs vadīja pirmā Latgales attīstības plāna izstrādi un ieviešanu, kā arī nodrošināja valdības atbalstu dzērienu depozīta sistēmas ieviešanai. Kopš 2014. gada sniedz konsultācijas dažādos jautājumos, piemēram, valsts finanšu pārvaldībā, ES integrācijā, politikas koordinācijā. Ir liela pieredze lielu projektu vadīšanā valsts, reģionālajā un pašvaldību līmenī.
Anrijs Matīss

Anrijs Matīss

Bijušais Satiksmes ministrs, speciālists transporta, tranzīta un enerģētikas jautājumos.
Dzimis 1973. gadā Rīgā. 1996. gadā ieguvis inženierzinātņu maģistra grādu informācijas tehnoloģiju jomā Rīgas Tehniskajā universitātē. Kopš 1993.gada strādājis Ekonomikas ministrijā – sākot no galvenā speciālista līdz valsts sekretāra amatam. No 2009. gada beigām bijis Satiksmes ministrijas valsts sekretārs, no 2013. līdz 2015. gadam – satiksmes ministrs. Bijis 12. Saeimas deputāts. Latvijas prezidentūrā Eiropas Padomē bijis ES Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas padomes priešsēdētājs transporta jomā. Pašlaik ir padomes priekšsēdētājs A/S “BB partneris” un darbojas vadības konsultāciju jomā enerģētikas, farmācijas, transporta, telekomunikāciju u.c. jomās.

Foto: Satiksmes ministrija

Sazināties ar mums

“Republika 2030” Biedrība; Reģ. Nr. 40008306038;
Garkalnes novads, Sunīši, Gaigalu iela 13, LV-2137.

Latvia

Copyright © 2021 Privātuma Politika