1. SEPTEMBRĪ IR JĀATSĀK MĀCĪBAS KLĀTIENE. PUNKTS!

0

2021-07-27

Vjačeslavs Dombrovskis:

Es to teicu jau jūnija sākumā, un atkārtošu tagad. Līdz mācību gada sākumam ir atlicis nedaudz vairāk kā mēnesis, taču valdība joprojām nevar pieņemt konkrētu lēmumu šajā jautājumā. Attālinātās mācības nav pilnvērtīga alternatīva klātienes izglītībai, un mēs vēlāk maksāsim dārgi par katru nākamo šīs kvazizglītības dienu.

Nevar pieļaut, ka mūsu bērnu izglītība tiek sabojāta tikai tāpēc, ka daži skolotāji principā atsakās vakcinēties. Ja vakcīnas ir brīvi pieejamas visiem valsts iedzīvotājiem un ja tās ir efektīvas pret vīrusu un tā variantiem, tad skolas jāatver no jauna. Neatkarīgi no tā, cik skolotāju ir vakcinēti, un neatkarīgi no tā, cik daudz jaunu gadījumu reģistrēti. Kā jau zināms, bērni vīrusu pārslimo ļoti vieglā formā. Ir skaidrs, ka COVID infekcijas risks skolās būs augsts.

Tas nozīmē, ka nevakcinēts skolotājs galvenokārt apdraud pats sevi. Ja viņš ir izvēlējies riskēt un saslimt ar COVID, tad viņa izredzes šo mērķi sasniegt ir ļoti lielas.

Bet, lai kāda arī nebūtu atsevišķu skolotāju izvēle, 1. septembrī skolas ir jāatver!

Foto: Saeimas kanceleja

Evija Papule: Visos laikos bijuši cilvēki, kuri sevī jūt nemieru, kurus urda sirdsapziņa, jo valstiskā līmenī lietu...

Lasīt vairāk

Vjačeslavs Dombrovskis: Tikai slinkais vēl nav izteicies par "vakcīnu loterijas" organizēšanu un tās izmaksām. Tās...

Lasīt vairāk

Aleksandrs Antonovs: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera vakar vērtēja valdības un Saeimas darbu ar vārdiem:...

Lasīt vairāk

0 Comments

Sazināties ar mums

“Republika 2030” Biedrība; Reģ. Nr. 40008306038;
Garkalnes novads, Sunīši, Gaigalu iela 13, LV-2137.

Latvia

Copyright © 2021 Privātuma Politika